Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Rotex REPC76-B
В наличии
Код:002130430
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварка Rotex REPC76-B
| Производитель | |
| Вес | 5.7 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | |
| Габарити | 33х35х33 см |
| Колір | чорний |
| Функції | відстрочка старту (таймер) |
| Сумісні чаші | RIP5053-A |
| Типи програм | плов |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Мова меню | українська |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Кількість програм | 19 |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Керування | електронне |
| Ручні налаштування | температура |
| Потужність | 900 Вт |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Rotex REPC76-B
0.0
Всего отзывов:0