Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Rotex RMC503-B
В наличии
Код:002148133
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварка Rotex RMC503-B
| Производитель | |
| Вес | 3 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Сумісні чаші | RIP5032-C |
| Функції | хлібопічка |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 280 х 270 х 270 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Rotex RMC503-B
0.0
Всего отзывов:0