Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 6.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | дисплей |
| Покрытие чаши | |
| Колір | білий |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Мова меню | українська |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40-160 °С |
| Керування | електронне |
| Типи програм | риба |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 378 х 364 х 320 мм |
Характеристики Мультиварка Tefal CY851130
Нет в наличии
Код:002129869
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика