Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 6 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | LCD |
| Покрытие чаши | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | індукційний нагрів |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | 3D нагрів |
| Особливості | регулювання часу приготування |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 20 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Габарити | 340 х 272 х 266 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Мультиварка Tefal RK905A34
В наличии
Код:002151012
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика