Маркетплейс твоей Страны![]()
Мультиварки TEFAL CY912830
В наличии
Код:003571172
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварки TEFAL CY912830
| Производитель | |
| Вес | 6.4 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Мова меню | українська |
| Функції | управління з телефону (SMART) |
| Особливості | приготування під тиском |
| Додаткові можливості | знімна верхня кришка |
| Кількість програм | 13 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 376 х 354 х 335 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварки TEFAL CY912830
0.0
Всего отзывов:0
Мультиварки TEFAL CY912830
[[ getCurrentDecimal('18053') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18053') ]] ₴
