Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
Нет в наличии
Код:002631051
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | нержавіюча сталь |
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 10 |
| Форма | кругла |
| Комплектація | сотейник 24 см |
| Діаметр | 24 см |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium Pro |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | мірна шкала |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Вага | 4.6 кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
0.0
Всего отзывов:0
Набір посуду Tefal Ingenio Emotion 10 предметів (L897SA74)
[[ getCurrentDecimal('5267') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5267') ]] ₴