Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
В наличии
Код:003569715
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
| Производитель | TRANSCEND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | QLC NAND |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Тип поставки | BOX |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Transcend (TS1TSSD220Q)
[[ getCurrentDecimal('10748') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10736') ]] ₴