Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
Нет в наличии
Код:003155100
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
| Производитель | |
| Вес | 74 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Колір | чорний |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Швидкість читання | 600 Mb/s |
| Швидкість запису | 330 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Товщина | 7 мм |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 240GB Golden Memory (GMSSD240GB)
[[ getCurrentDecimal('2071') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2071') ]] ₴