Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD 2.5" 240GB SA100 Acer (BL.9BWWA.102)
В наличии
Код:002627559
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 240GB SA100 Acer (BL.9BWWA.102)
| Производитель | ACER |
| Вес | 50 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SA100 |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 240GB SA100 Acer (BL.9BWWA.102)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 240GB SA100 Acer (BL.9BWWA.102)
[[ getCurrentDecimal('2843') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2840') ]] ₴