Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD 2.5" 480GB ADATA (ASU630SS-480GQ-R)
В наличии
Код:002627660
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 480GB ADATA (ASU630SS-480GQ-R)
| Производитель | |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Типорозмір М2 | - |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| TBW | 100 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Також шукають | для ноутбука |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD 2.5" 480GB ADATA (ASU630SS-480GQ-R)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD 2.5" 480GB ADATA (ASU630SS-480GQ-R)
[[ getCurrentDecimal('4203') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4198') ]] ₴