Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 46 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 430 Mb/s |
| TBW | 240 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.6 x 7 мм |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 512GB Patriot (P210S512G25)
В наличии
Код:002627416
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика