Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 92.34 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | DC600M |
| Об'єм пам'яті | 960 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 530 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 1752 |
| Енергоспоживання | 3.60 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 7 мм |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Накопичувач SSD 2.5" 960GB Kingston (SEDC600M/960G)
Нет в наличии
Код:002627588
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика