Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (SLEG-900-1TCS)
В наличии
Код:002627461
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (SLEG-900-1TCS)
| Производитель | |
| Вес | 10.6 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | LEGEND 900 |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7000 Mb/s |
| Швидкість запису | 4700 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 1000 |
| Товщина | 3.35 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 3.35 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (SLEG-900-1TCS)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (SLEG-900-1TCS)
[[ getCurrentDecimal('13387') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12654') ]] ₴