Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Серія | PX700 |
| Тип поставки | BOX |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Габарити | 80 x 22 x 2.65 мм |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| TBW | 600 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Швидкість запису | 6500 Mb/s |
| Товщина | 2.65 мм |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Goodram (SSDPR-PX700-01T-80)
Нет в наличии
Код:003154803
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика