Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
Нет в наличии
Код:003157721
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
| Производитель | TRANSCEND |
| Вес | 9 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Також шукають | дешеві |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Товщина | 3.58 мм |
| Об'єм пам'яті | 250 GB |
| TBW | 90 |
| Швидкість запису | 330 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 250GB Transcend (TS250GMTS825S)
[[ getCurrentDecimal('3459') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3459') ]] ₴