Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB 9100 PRO Heatsink Samsung (MZ-VAP2T0CW)
В наличии
Код:003570597
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB 9100 PRO Heatsink Samsung (MZ-VAP2T0CW)
| Производитель | |
| Вес | 30 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | 9100 PRO |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 14700 Mb/s |
| Швидкість запису | 13400 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 1200 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 8.88 мм |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80.15 x 25 x 8.88 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB 9100 PRO Heatsink Samsung (MZ-VAP2T0CW)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB 9100 PRO Heatsink Samsung (MZ-VAP2T0CW)
[[ getCurrentDecimal('24805') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('24777') ]] ₴