Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Kioxia (LRC20Z002TG8)
В наличии
Код:003155289
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Kioxia (LRC20Z002TG8)
| Производитель | |
| Вес | 7.1 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | Exceria G2 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1700 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 800 |
| Товщина | 2.23 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 х 22 х 2.23 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Kioxia (LRC20Z002TG8)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Kioxia (LRC20Z002TG8)
[[ getCurrentDecimal('12890') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12876') ]] ₴