Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Legend 900 PRO ADATA (SLEG-900P-2TCS)
В наличии
Код:003565099
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Legend 900 PRO ADATA (SLEG-900P-2TCS)
| Производитель | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 6000 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 600 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 2.15 мм |
| Також шукають | для PS5 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Legend 900 PRO ADATA (SLEG-900P-2TCS)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Legend 900 PRO ADATA (SLEG-900P-2TCS)
[[ getCurrentDecimal('25347') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('25318') ]] ₴