Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SA500 WD (WDS200T2R0A)
В наличии
Код:003155876
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SA500 WD (WDS200T2R0A)
| Производитель | |
| Вес | 37.4 грамм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | SA500 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SA500 WD (WDS200T2R0A)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB SA500 WD (WDS200T2R0A)
[[ getCurrentDecimal('39616') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('39571') ]] ₴