Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB ADATA (AGAMMIXS70B-4T-CS)
В наличии
Код:002627569
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 4TB ADATA (AGAMMIXS70B-4T-CS)
| Производитель | |
| Вес | 10 грамм |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | S70 |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 5500 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| TBW | 2960 |
| Товщина | 4.3 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 x 22 x 4.3 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 4TB ADATA (AGAMMIXS70B-4T-CS)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB ADATA (AGAMMIXS70B-4T-CS)
[[ getCurrentDecimal('30464') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('30430') ]] ₴