Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB SN5000 WD (WDS400T4B0E)
В наличии
Код:003155859
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 4TB SN5000 WD (WDS400T4B0E)
| Производитель | |
| Форм-фактор | M.2 |
| Колір | синій |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| TBW | 1200 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Швидкість читання | 5500 Mb/s |
| Серія | SN5000 |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Товщина | 2.38 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.75 млн. годин |
| Габарити | 80 × 22 × 2.38 мм |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Швидкість запису | 5000 Mb/s |
| Також шукають | для комп'ютера |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD M.2 2280 4TB SN5000 WD (WDS400T4B0E)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB SN5000 WD (WDS400T4B0E)
[[ getCurrentDecimal('27996') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('27964') ]] ₴