Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ACER |
| Форм-фактор | M.2 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Серія | FA100 |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3200 Mb/s |
| Швидкість запису | 2200 Mb/s |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Енергоспоживання | робоче: 3.8 Вт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | швидкі |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Накопичувач SSD M.2 2280 512GB FA100 Acer (BL.9BWWA.119)
Нет в наличии
Код:002627508
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика