Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE61-2T00-G25)
В наличии
Код:002626178
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE61-2T00-G25)
| Производитель | SANDISK |
| Вес | 79 грамм |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Серія | Extreme V2 |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1200 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9 мм |
| Також шукають | великого обсягу |
| Габарити | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE61-2T00-G25)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD USB 3.2 2TB SanDisk (SDSSDE61-2T00-G25)
[[ getCurrentDecimal('12974') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12947') ]] ₴