Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Накопичувач SSD USB-C 512GB Patriot (PTPL512GPEC)
В наличии
Код:003155734
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Накопичувач SSD USB-C 512GB Patriot (PTPL512GPEC)
| Производитель | |
| Вес | 39.6 грамм |
| Форм-фактор | portable |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Швидкість читання | 1000 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Товщина | 9.7 мм |
| Габарити | 107 x 32.5 x 9.7 мм |
| Колір | червоний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Накопичувач SSD USB-C 512GB Patriot (PTPL512GPEC)
0.0
Всего отзывов:0
Накопичувач SSD USB-C 512GB Patriot (PTPL512GPEC)
[[ getCurrentDecimal('5562') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5555') ]] ₴