Маркетплейс твоей Страны![]()
Насос для повышения давления SHIMGE ZPS20-12-180
В наличии
Код:003746404
Характеристики Насос для повышения давления SHIMGE ZPS20-12-180
| Производитель | |
| Вес | 5.46 кг |
| Высота подачи | 12.0 |
| Тип | Циркуляционные насосы |
| Производительность | 55.0 |
| Питание | Сеть |
| Диаметр входного отверстия | 3/4" |
| Диаметр выходного отверстия | 3/4" |
| Гарантия | 24 месяца от производителя |
| Бренд | Shimge |
| Двигатель | Однофазный |
| Назначение | Для повышения давления |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Применение | Бытовые |
| Мощность, кВт | 0.25 |
| Страна производитель товара | Китай |
Читать полностью
Сховати
Описание Насос для повышения давления SHIMGE ZPS20-12-180
Насоси цієї серії працюють за принципом циркуляційних насосів з мокрим ротором. Вал ротора повинен бути встановлений горизонтально. Вони також мають мідну обмотку, чугунний корпус насосної частини, керамічний вал, робоче колесо з технополімеру. Основна відмінність від циркуляційного насоса полягає у наявності реле протоки. Ці насоси обладнано класичною клемною коробкою з перемикачем на 3 положення що регулюють швидкість. На кабелі встановлено перемикач на 3 положення та роз'ємом для підключення реле протоки. 1. Перше положення "0" - вимкнено насос. 2. Інше положення "І" - автоматичний режим, насос вмикається при виникненні мінімальної протоки (один або два літри на хвилину) і виключається коли протока відсутня. 3. Третє положення "ІІ" - насос працює постійно, незалежно від протоки. Максимальна температура перекачуваної води становить 90°C. Споживана потужність: Р1 = 140Вт, Р2 = 210Вт, Р3 = 245Вт. Гідравлічне підключення 3/4". Кабель 1,3 метра з вилкою європейського зразка.