Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Ardesto ECS-J220G
В наличии
Код:002629660
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Ardesto ECS-J220G
| Производитель | ARDESTO |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 46 х 24 х 7 см |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм |
| Колір | темно-сірий |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Також шукають | недорогі |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | захист від перепадів напруги |
| Кількість конфорок | 2 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Ardesto ECS-J220G
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Ardesto ECS-J220G
[[ getCurrentDecimal('1057') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('921') ]] ₴