Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Ardesto ICS-B116
Нет в наличии
Код:002628963
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Ardesto ICS-B116
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 2.3 кг |
| Тип управления | |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1800 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 190 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Особливості | тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 35.5 х 28 х 7.5 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Ardesto ICS-B116
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Ardesto ICS-B116
[[ getCurrentDecimal('1398') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1397') ]] ₴