Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Ardesto ICS-B216
В наличии
Код:002629694
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Ardesto ICS-B216
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 4 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Вхідна потужність | 1600 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 167 - 145 мм |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Особливості | тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 60 х 31 х 7 см |
| Також шукають | з таймером |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Ardesto ICS-B216
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Ardesto ICS-B216
[[ getCurrentDecimal('3709') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3709') ]] ₴