Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Eisen EIP-335S
Нет в наличии
Код:002629692
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Eisen EIP-335S
| Производитель | |
| Вес | 1.3 кг |
| Тип управления | |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 180 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | 8 |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Особливості | таймер |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 29 х 37 х 3.8 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Eisen EIP-335S
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Eisen EIP-335S
[[ getCurrentDecimal('1315') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1315') ]] ₴