Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.6 кг |
| Тип управления | |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 165 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | таймер |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 7 x 28 x 36 см |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Настільна плита Esperanza EKH011
Нет в наличии
Код:003158849
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика