Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Esperanza EKH012K
В наличии
Код:002629590
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Esperanza EKH012K
| Производитель | |
| Вес | 0.81 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Розміри (Ш х Г х В) | 6 x 21 x 21 см |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Esperanza EKH012K
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Esperanza EKH012K
[[ getCurrentDecimal('484') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('480') ]] ₴