Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.3 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 170 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір | сірий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 43 х 21 х 7 см |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Настільна плита Grunhelm GHP-5613
В наличии
Код:003155079
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика