Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Grunhelm GHP-5842S
В наличии
Код:003569864
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Grunhelm GHP-5842S
| Производитель | |
| Вес | 1.6 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | склокераміка (Hi-Light) |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1200 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 180 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 6 |
| Напруга | 220 В |
| Колір | сріблястий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 32.5 х 28.2 х 9.2 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Grunhelm GHP-5842S
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Grunhelm GHP-5842S
[[ getCurrentDecimal('2014') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1829') ]] ₴