Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
В наличии
Код:003157930
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
| Производитель | |
| Вес | 1.9 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | газ |
| Кількість конфорок | 1 |
| Розміри (Ш х Г х В) | 33 х 33 х 9 см |
| Колір | чорний |
| Вхідна потужність | 2200 Вт |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Особливості | прогумовані ніжки |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита PRIME Technics PGK 100 CB
[[ getCurrentDecimal('1210') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1209') ]] ₴