Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита SeaBreeze SB-060
Нет в наличии
Код:003565416
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита SeaBreeze SB-060
| Производитель | Seabreeze |
| Вес | 1.21 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 160 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 В |
| Колір | білий |
| Розміри (Ш х Г х В) | 7 х 23 х 25 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита SeaBreeze SB-060
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита SeaBreeze SB-060
[[ getCurrentDecimal('504') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('502') ]] ₴