Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Sencor SCP 1504BK-EUE4 (SCP1504BK-EUE4)
Нет в наличии
Код:003670797
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Sencor SCP 1504BK-EUE4 (SCP1504BK-EUE4)
| Производитель | |
| Вес | 2.3 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 180 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 В |
| Колір | чорний |
| Розміри (Ш х Г х В) | 28.3 х 24.7 х 8.1 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Sencor SCP 1504BK-EUE4 (SCP1504BK-EUE4)
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Sencor SCP 1504BK-EUE4 (SCP1504BK-EUE4)
[[ getCurrentDecimal('1080') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1075') ]] ₴