Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
В наличии
Код:002623972
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
| Производитель | |
| Вес | 3 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | термостат |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26 х 26.9 х 9.6 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Термия ЕПЧ 1-1,5/230М2 (нерж)
[[ getCurrentDecimal('1852') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1851') ]] ₴