Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
В наличии
Код:002629657
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
| Производитель | |
| Вес | 3.1 кг |
| Тип управления | поворотні перемикачі |
| Тип варильної поверхні | електро |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 180 мм |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | індикація робочого стану |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Розміри (Ш х Г х В) | 26 х 26.9 х 9.6 см |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
0.0
Всего отзывов:0
Настільна плита Термия ЕПЧЕ 1-2,0/230М2(нерж.)
[[ getCurrentDecimal('1472') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1472') ]] ₴