Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Нівелір лазерний лінійний SG19
| Производитель | |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 90 мм |
| Класс лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін. | - 10 °С |
| Діапазон дії без приймача | 30 м |
| Область автонівелірування (+/-) | 4 ° |
| Температурний діапазон застосування, макс. | 50 °C |
| Діапазон дії із приймачем | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Li-lon |
| Ширина лінії (на відстані 10 м) | ≤ 4 мм |
| Точність вимірювання нівелювання (+/- на довжину) | 3 мм/10 м |
Читать полностью
Сховати
Описание Нівелір лазерний лінійний SG19
1 горизонтальний і 1 вертикальний зелений лазерний промінь забезпечують тонкі, яскраві лінії для вирівнювання скрізь, де потрібні точні вертикалі і горизонталі. Верхній і нижній рівень забезпечують швидке і точне розмічання, що зазвичай використовується в житловому будівництві, оздоблювальних роботах і в столярній промисловості
Самовирівнювання та функція фіксації
Отзывы и вопросы о - Нівелір лазерний лінійний SG19
0.0
Всего отзывов:0