Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Высота | 118 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 132 мм |
| Класс лазера | 2 |
| Температурний діапазон застосування, мін. | - 10 °С |
| Діапазон дії без приймача | 30 м |
| Область автонівелірування (+/-) | 4 ° |
| Температурний діапазон застосування, макс. | -50 °C |
| Діапазон дії із приймачем | 50 м |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип акумулятора / батареї | Літій |
| Точність вимірювання нівелювання (+/- на довжину) | 2,4 мм/10 м |