Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
В наличии
Код:002627846
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
| Производитель | STANLEY |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | clip-point |
| Особливості | отвір під темляк |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
0.0
Всего отзывов:0
Ніж Stanley FatMax L=90мм. (0-10-232)
[[ getCurrentDecimal('784') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('783') ]] ₴