Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 2.14 кг |
| Ширина | 355.7 мм |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Объем оперативной памяти | 48 мега байт |
| Цвет | |
| Тип матрицы | Liquid Retina XDR |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Кардрідер | Card-reader |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
| Ємність аккумулятору | 100 Втг |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Інтерфейси та підключення | Вихід для навушників |
| Діагональ дисплея | 16.2" |
| Операційна система | macOS Sequoia |
| Відеокарта | Apple M4 Pro Graphics (20-core GPU) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Ємність батареї | 100 Втч |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Pro |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Глибина | 248.1 мм |
| Частота оновлення екрану | 120Hz |
| Роздільна здатність | 3456x2234 (Liquid Retina XDR) |
| Висота | 16.8 мм |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Додатково | Apple Intelligence |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Процесор | Apple M4 Pro |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
Характеристики Ноутбук Apple MacBook Pro 16 A3403 M4 Pro Space Black (MX2Y3UA/A)
Нет в наличии
Код:003158718
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика