Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.35 кг |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Висота | 16.9 мм |
| Також шукають | ультрабуки |
Товар не доступен
Характеристики Ноутбук ASUS Zenbook 14 UM3402YA-KP752 (90NB0W95-M01C30)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика