Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.58 кг |
| Ширина | 360.2 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | AMD Radeon 610M Graphics |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Особливості | TPM модуль |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Також шукають | ультрабуки |
Характеристики Ноутбук Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 (82VG00TARA)
Нет в наличии
Код:003155251
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика