Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.4 кг |
| Ширина | 314 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | 32 мега байт |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 1 гигабайт |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Відеокарта | AMD Radeon 680M Graphics |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 - 4.75 GHz) |
| Висота | 17 мм |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Частота оновлення екрану | 60Hz |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Кардрідер | Card-reader |
| Операційна система | без операційної системи |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Глибина | 224 мм |
| Також шукають | маленькі |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
Характеристики Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0031RA)
Нет в наличии
Код:003159171
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика