Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.7 кг |
| Ширина | 356 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Кардрідер | Card-reader |
| Поверхня екрану | матова |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Операційна система | без операційної системи |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Глибина | 254 мм |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Бездротові технології | Bluetooth |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Висота | 18 мм |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Також шукають | для дому |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
Характеристики Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 (21MW0018RA)
Нет в наличии
Код:003156102
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика