Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 2.25 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Серія (модельний ряд) | MSI Katana |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 8 ГБ |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 53.5 Втг |
| Ємність аккумулятору | 53.5 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Висота | 24.9 мм |
| Глибина | 259 мм |
| Також шукають | потужні ігрові |
Характеристики Ноутбук MSI Katana 15 (9S7-158N31-606)
Нет в наличии
Код:003156674
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика