Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.86 кг |
| Ширина | 359 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 512 гигабайт |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Глибина | 254 мм |
| Серія (модельний ряд) | MSI Thin |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | HDMI |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність аккумулятору | 52 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Висота | 21.7 мм |
| Також шукають | з великим об'ємом пам'яті |
Характеристики Ноутбук MSI Thin 15 B12VE (B12VE-1817XPL)
Нет в наличии
Код:003157970
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика