Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.6 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип оперативной памяти | |
| Оптический привод | No ODD |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Объем SSD | 256 гигабайт |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0x4 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Кардрідер | Card-reader |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Серія (модельний ряд) | Pixus Bit |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Процесор | Intel Celeron N5095 (2.0 ГГц) |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність батареї | Li-Ion (5000 mAh) |
| Ємність аккумулятору | 39 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Також шукають | ультрабуки |
Характеристики Ноутбук Pixus Bit (4897058531862)
Нет в наличии
Код:003157360
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика