Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.6 кг |
| Ширина | 357 мм |
| Количество ядер процессора | |
| Объем оперативной памяти | |
| Цвет | |
| Тип матрицы | TN+film |
| Тип оперативной памяти | |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Объем SSD | 256 гигабайт |
| Серія (модельний ряд) | THOMSON Neo |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 10-th generation |
| Процесор | Intel Celeron N4020 (1.1 - 2.8 ГГц) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | SATA |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 600 |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | українська клавіатура |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 228 мм |
| Також шукають | 2025 року |
Характеристики Ноутбук THOMSON Neo N15 (MEAN15C8SL256S)
Нет в наличии
Код:003565333
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика